BRANWEN Airgialla FCI

 BRANWEN Airgialla FCI

Branwen Airgialla FCI

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

CHAMPION POLSKI

 KPP-III

HD – A
Tat. G-102
Nr rodowodu: PKR.VI-14131

wys. 47 cm
OPIS:
Branwen – córka Gero Lesnicka Luka oraz Bory z Góry Zamkowej w Maciejowcu – to suka mocnej budowy. Z pięknymi uszami i wyraźnie głęboką klatką.
Jest doskonała podczas pracy na farbie. Widać w niej duży potencjał. Wpuszczona do dziczej zagrody oszczekuje z pasją, po ścieżce idzie chętnie.
Na ringach startuje niewiele, ponieważ najlepiej czuje się w lesie. Zdobyła w swej jeszcze dość krótkiej karierze zaszczytny tytuł Młodzieżowego Championa Polski i dorosły Championat Polski.

A CO MY MOŻEMY O NIEJ POWIEDZIEĆ:

Branwen urodziła się 27 maja 2009 r., bagatela 600 km od nas w uroczej hodowli Airgialla FCI w Bogatyni. Właściwie dopóki nie zobaczyłam kluska w zielonej wstążeczce na szyi zakusy na drugą suczkę były nieśmiałe i raczej odległe w czasie. Jednak los chciał, że owo cudo dojrzałam i mnie po prostu wzięło ….
Nie wiem jak można przez internet pokochać psa … ale w moim przypadku tak właśnie się stało.
Finalnie Branwen szczęśliwie odebraliśmy z hodowli w sierpniu 2009 r. i w nasze życie wkradło się kolejne rude małe tornado.
Branwen od początku pokazywała różki, starała się na wszelkie sposoby postawić na swoim i to zarówno względem nas jak i względem Ciri.
Ciri na początku chyba dawała się nabrać na jej słodkie minki, by koniec końców ustawić ją w hierarchii jak należy.
Branwen to suka o mocnym charakterze, silnej osobowości. W zagrodzie dziczej mając niespełna 10 miesięcy poprowadzona przez Ciri szczekała „do pierwszej piany”. Gdy złapie trop zwierzyny jest nie do odwołania. Wiedziona instynktem wyłącza się i pędzi przed siebie z nosem przy ziemi. Okazuje uczucia bardzo mocno, jest przytulanką i pieszczochem.
Jej ulubione zajęcie – oszczekiwanie wszystkiego, co ciekawe, nieznajome lub po prostu „fajne”. Ogólnie lubi robić dużo hałasu, wszędzie jej pełno.
Ponad zabawę piłką przedkłada przytulanie. Gdy ktoś z nas usiądzie na ziemi, pakuje się mimo swych ponad 23 kg na kolana, ma rozbrajające spojrzenie i nie wyobrażamy sobie jak to było jak jej nie było…..

BRANWEN Airgialla FCI