Bruno

Bruno
Bruno – nasz wspaniały synek urodził się 1 czerwca 2007 roku. Był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Bruno jest namacalnym znakiem dla nas każdego dnia, że Pan Bóg istnieje i czyni cuda. Każde dziecko nim jest.

Bruno jest dzielny, odważny i bardzo ciekawy świata. Dzięki wychowywaniu wśród zwierząt jest wrażliwym i mającym poczucie własnej wartości chłopcem. Uwielbia psy- przede wszystkim, las, przyrodę, trenuje karate od kilku lat.

Odkąd zaczął chodzić, wózek poszedł w odstawkę i przemierzał na małych nóżkach kilometry z psami na spacery. Jest znany w gronie „Posokomaniaków” – uczestniczył od niemowlęcia w spotkaniach psów, wystawach i spacerach. Zna imiona wszystkich bliskich nam psów. Jest pogodny, do dziś zamęcza nas pytaniami, śpiewa setki zmyślonych i nie tylko piosenek oraz ciągle sjest w ruchu :) Jest najcudowniejszym starszym bratem jakiego można sobie wymarzyć – Zosia ma z Nim cudownie :)

DSC_0045

W dziale Brunkowe Opowieści można poznać go bliżej jak był malutkim chłopczykiem. Przyjaźń naszych dzieci ze zwierzętami z naszej Bajki można poznać przeglądając galerię zdjęć, do czego serdecznie namawiam.