Groszek

Groszek
Groszek to przede wszystkim mój mąż i przyjaciel. Jesteśmy parą od liceum. Uzupełniamy się w 100% i wspieramy nasze jakże różne pasje.
Jest typem realisty konsekwentnie realizującym swoje cele. Ukończył dwa kierunki studiów mając przy tym czas na treningi rowerowe, koncerty, żeglowanie i mnie oczywiście ;). Od dziecka towarzyszyły mu owczarki niemieckie, które mają nieco inny charakter niż Posokowce. Rudzielce jednak wciągnęły go jak widać tak samo jak mnie.

Groszek urodził się w 1980 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim i od dziecka ukochał sobie rower. Kolarstwo szosowe to jego ogromna pasja, której jest wierny i nawet, gdy wyjeżdżamy na Święta do rodziców na 2 dni – szosówka jedzie z nami.

Groszek
Na rajdach konnych Groch twardo na rowerze. Szosówką jeździ do pracy (40km) … i na maratony rowerowe. W pokoju na górze stoi rolka a w garażu jeszcze dwa rowery.

Uwielbia górskie szlaki, żeglarstwo, a w tym roku w zimie nabraliśmy ochoty na biegówki.
Ja chętnie słucham i wchodzę w świat kolarstwa a w zamian za to Groch słucha o koniach. No i oczywiście łączą nas psy !!!

Groszek to miłość mojego życia !!! Zawsze mnie wspiera, nawet, jeśli wymyślam na przykład zakup konia na IV roku studiów nie mając pieniędzy. Dziękuję Ci za to !!! I dziękuję, że zawsze we mnie wierzysz!